logo
DSV
DSV
UA

Контакти

ТОВ «ДСВ-Україна»
Теличко Ярослав
Директор
моб. 38(044) 224-62-25
Гаро Ігор
Начальник відділу селекції та сортовипробувань
моб. +38 097 999 55 01
Цетральний регіон
Тарасюк Петро
менеджер по роботі з ключовими клієнтами,
Київська, Вінницька області
моб. 050 412 44 69 Petro.Tarasyuk@dsv-ukraina.com.ua
Коваленко Олександр
менеджер із розвитку продуктів, консультант
Черкаська, Чернігівська, Сумська області
моб. 067 474 16 03 Oleksandr.Kovalenko@dsv-ukraina.com.ua
Козлик Микола
менеджер
Чернівецька, Хмельницька, Житомирська області
моб. 050 356 75 45 Mykola.Kozlyk@dsv-ukraina.com.ua
Західний регіон
Тимчишин Іван
менеджер, кандидат с.-г. наук
Закарпатська, Львівська, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська області
моб. 050 410 23 32 Ivan.Tymchyshyn@dsv-ukraina.com.ua
Південний регіон
Лавренко Олександр
менеджер
Одеська, Миколаївська, Херсонська област
моб. 050 458 78 87 Oleksandr.Lavrenko@dsv-ukraina.com.ua
Східний регіон
Рибалко Олександр
менеджер
Кіровоградська, Полтавська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Донецька, Луганська області
моб. 067 982 64 53 Oleksandr.Rybalko@dsv-ukraina.com.ua
Тарасюк Петро
менеджер по роботі з ключовими клієнтами,
Київська, Вінницька області
моб. 050 412 44 69 Petro.Tarasyuk@dsv-ukraina.com.ua