logo
DSV
DSV
UA

Газонні трави

Ми з газоном на «ти»


Протягом декількох десятиліть Deutsche Saatveredelung AG (DSV) займається селекцією видатних сортів газонних трав, що відповідають різним вимогам - від спортивних полів і майданчиків для гольфу до місць для паркування та присадибних ділянок. Цьому служить безперервне інвестування в наукові дослідження і прогресивну селекцію. Таким чином успішно реалізується на практиці наш девіз «Інновації для Вашого успіху»: DSV займає перше місце в селекції газонних трав в Німеччині, а на світовому ринку - в першій лізі компаній, що пропонують насіння газонних трав. Наші сорти класу «преміум» займають верхні рядки списків провідних європейських рейтингів газонних сортів. Вони є ідеальними компонентами газонних сумішей для різних цілей використання.


Вся справа в суміші


Компанія DSV пропонує дві програми газонних сумішей під маркою EUROGRASS на міжнародному ринку:


EUROGRASS DIY

Дана програма сумішей розроблена для домогосподарств і приватного сектору. Суміші складаються з рекомендованих високоякісних сортів, які оптимально доповнюють один одного. При підборі складу сумішей особлива увага приділяється високим якісним стандартам.


EUROGRASS Pro

Дана програма сумішей розроблена спеціально для професіоналів і напрямків з підвищеними вимогами. Для цих сумішей підбираються сорти з різними характеристиками. Основними параметрами для відбору компонентів є час посіву, погодні і ґрунтові умови, мета використання і необхідний догляд. Суміші для професіоналів відповідають найвищим вимогам.