logo
DSV
DSV
UA
banner-item

Селекційно-дослідну станцію DSV — відкрито!

DSV — провідна німецька компанія у сфері селекції рослинництва, яка має 90-річну історію. 800 сортів, ареєстрованих у всьому світі, є переконливим свідченням успішної роботи. З 2010 року селекційними здобутками DSV користуються й українські аграрії — саме відтоді продукцію материнської компанії у нашій країні представляє ТОВ «ДСВ — Україна». Основними завданнями, що їх сьогодні вирішує «ДСВ — Україна», є селекція ріпаку, озимих та ярих зернових, трав’яних культур із урахуванням погодно-кліматичних умов Східної Європи, України, а також виробництво й збут посівного матеріалу, консультування та допомога у впровадженні технологій вирощування сільгоспкультур у реальних господарствах.

Нововідкрита селекційно-дослідна станція, окрім згаданих культур, ще займатиметься випробуваннями соняшнику та сої, адже вони для України мають ключове значення і дуже популярні серед вітчизняних агровиробників. На станції роводять адаптивну селекцію вже наявних сортів і гібридів, а також створюють нові — ще кращі й досконаліші. Уже езабаром можна буде оцінити створені в Україні сортиозимої пшениці, які цього річ було передано на державну реєстрацію. Нинішнього року під створення та випробовування нових сортів і гібридів відведено вже більше 20 тис. дослідних ділянок. Новостворені сорти й гібриди характеризуватимуться високою врожайністю, стійкістю до жарких і посушливих погодних умов, зимо- та морозостійкістю, а також до вірусів і айпоширеніших хвороб (а ріпаки — ще й до ще й до розтріскування стручків).

Станція, будівництво якої розпочато 2016 року, має 1500 м2, із них понад 400 м2 займають офісні приміщення, а 1000 м2 — виробничі.

У будівлі передбачено лінію для зберігання сортозразків із залученням спеціалізованої техніки. На разі в роботах на станції задіяно дев’ять висококваліфікованих спеціалістів. Для виконання повного комплексу селекційних робіт станція забезпечена всією необхідною новітньою європейською дрібноділянковою технікою та обладнанням.

Нову селекційно - дослідну станцію ТОВ «ДСВ — Україна» урочисто відкривали:

Клайв Крюкемеєр, член правління компанії DSV; Хайнріх Буш, проект- менеджер із наукового розвитку, керівник відділу селекції компанії DSV; Ярослав Теличко, директор ТОВ «ДСВ — Україна»; Ігор Гаро, керівник

відділу селекції та сортовипробувань ТОВ «ДСВ — Україна».Гостями церемонії були: Ігор Колодка, начальники управління агропромрозвитку Черкаської ОДА; Герман Інтеманн, керівник відділу з питань продовольства та сільського господарства при посольстві ФРН в Україні; Наталія Ніколенко, завідувач сектором охорони прав на сортирослин департаменту землеробства та технічної політики в АПК мінагрополітики та продовольства України, а також представники фермерських господарств із різних регіонів.

Інші новини

Всі новини